Kartera aizsardzības uzstādīšana

Kartera aizsardzība

Kartera aizsardzība ir automobiļa virsbūves daļa, kas noslēdz no apakšas motora nodalījumu. Tādējādi tiek aizsargāts ne tikai karters, bet arī dažādi sensori, vājas vietas, bet reizēm arī  sajūgs un pārnesumu kārba. Tā ir lieliska aizsardzība pret triecieniem, sitieniem, netīrumiem, svešķermeņiem un putekļiem. Motora nodalījuma aizsargs  ir nepieciešams, ja Jums patīk braukāt pa grants ceļiem, mežu un neceļiem. Aizsargā ziemas periodā un no sniega, ledus gabali iekļūšnas motora nodalījumā.. Turklāt aizsargā pret visiem iespējamiem zagļiem, kas varētu vieglāk iekļūt zem motora pārsega.

Aizsardzība ir izgatavota no kompozītmateriāliem – stikla plastmasas.

Ja Jūsu automašīnas dzinējs ir izvietots šķērsstāvokli, aizsardzībai nepieciešams ne tikai motors, bet arī pārvades kastes korpuss, jo tā atrodas bīstamā vietā. Ja Jums ir automobilis, kura dzinējs aizņem garenstāvokli – pārnesumu kārba atrodas aiz relatīvās drošības, tad pietiek tikai ar dzinēja dzinēja aizsargu..

Priekš katras automašinas kartera aisargu izgatavo individuāli, ņemot vērā motora tilpumu, tā jaudu, mašīnas izcelmes vietu, vecumu un citus faktorus. Komplektā ietilpst stiprinājums, kas ļauj viegli uzstādīt motora aizsargu.

Pie nepareizi uzstādīta aizsardzība mainās automašīnas drošība. Šāda aizsardzība var traucēt virsbūves elementu deformācijai sākotnēji un tas var pasliktināt avārijas iznākumu.